پنج شنبه 20 بهمن 1401
به موسسه پزشکی تندرستی ساوان خوش آمدید.                   موسسه طب پیشگیری و ارتقاء سلامت ساوان با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسما آغاز به کار کرد.             ارتقای سلامت و درمان ریشه ای بیماری ها را در موسسه پزشکی تندرستی ساوان بجویید                      براي نخستين بار ... ارائه خدمات نوين پزشکي قبل و بعد از ظهور بيماري                                     بيمه هاي درماني شما را در مقابل هزينه هاي مالي بيماري ها بيمه مي کنند اما موسسه پزشکي تندرستي ساوان شما را در مقابل خود بيماري ها بيمه مي کند.                 انجام بیمه درمان تکمیلی و عمر و حوادث بیمه ایران برای هموندان موسسه

هفته سلامت

هفته سلامت را به همه دوستان گرامی، خصوصا همکاران عزیزم که برای ارتقای سلامت جامعه و افزایش سطح اگاهی مردم بی وقفه تلاش می کنند، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
هفته سلامت با شعار "ایمنی غذا؛ از مزرعه تا سفره"
روز اول اردیبهشت 94 به نام "سلامت و مشارکت های اجتماعی" نام گذاری شده است.
شناخت مقوله سلامت یکی از مبانی اساسی و اصولی مردم سالاری در دنیای امروز به شمار می رود و صرفا یک وازه نمادین نیست.
مشارکت منجر به نتایج مثبتی چون افزایش بهره وري، ایجاد وحدت و یگانگی، تحول و دگرگونی، توسعه پایدار و سهیم شدن همه مردم در پذیرش مسئولیت می شود.
تامین و ارتقای سطح سلامت در جامعه علاوه بر تلاش های حاکمیت و دولت، یک وظیفه همگانی است و مشارکت بین بخشی نیز یکی از اصول مراقبت های اولیه بهداشتی به شمار می رود که مهمترین هدفش افزایش سطح سلامت مردم است.
بنابراین ضروری است که با مشارکت همه نهادهای مرتبط با سلامت مردم و اموزش های صحیح و به موقع بتوانیم در تسریع تحقق سلامت جامعه گام برداریم.
به امید فردایی بهتر ...
مدیر توسعه شبکه سلامت/مرکز پزشکی پیشگیری و ارتقای سلامت ساوان
 Www.savan.ir  01333115604

لیست نظر سنجی ها

تماس با ما

آدرس : ايران، گيلان، رشت، بلوار شهید انصاری، روبروی خیابان ارشاد، پلاک 258، طبقه اول، موسسه پزشکی تندرستی ساوان، مرکز پزشکی پیشگیری و ارتقاء سلامت آریان
تلفن :33736141 (013)
تلفکس :33732695 (013)
ایمیل : info@savan.ir