چهار شنبه 19 بهمن 1401
به موسسه پزشکی تندرستی ساوان خوش آمدید.                   موسسه طب پیشگیری و ارتقاء سلامت ساوان با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسما آغاز به کار کرد.             ارتقای سلامت و درمان ریشه ای بیماری ها را در موسسه پزشکی تندرستی ساوان بجویید                      براي نخستين بار ... ارائه خدمات نوين پزشکي قبل و بعد از ظهور بيماري                                     بيمه هاي درماني شما را در مقابل هزينه هاي مالي بيماري ها بيمه مي کنند اما موسسه پزشکي تندرستي ساوان شما را در مقابل خود بيماري ها بيمه مي کند.                 انجام بیمه درمان تکمیلی و عمر و حوادث بیمه ایران برای هموندان موسسه

هفته سلامت- سلامت، آموزش همگاني و خودمراقبتي

هفته سلامت با شعار "ایمنی غذا؛ از مزرعه تا سفره"
4 اردیبهشت 94 به نام "سلامت، آموزش همگاني و خودمراقبتي" نام گذاری شده است.
آموزش همگانی سلامت با مشارکت دستگاه های اجرایی، نهاد های پزشکی، NGO ها و مهمتر از همه خود مردم انجام می‌گیرد. آموزش باید به گونه ای باشد که مردم از برنامه های با محور اصلاح سبک زندگی استقبال کرده و نگاه قدیمی به سلامت، که آن را تنها درمان بیماری پس از ظهور آن عنوان می کند؛ تغییر یابد. بسیاری از بیماری ها بر اساس بد شانسی بوجود نمی‌آید، بنابراین طراحی و اجرای برنامه های پیشگیرانه و درمان های اساسی نیاز به زمان و مسئولیت پذیری خانواده و خود فرد بیمار دارد.   
گام اول سلامت خود مراقبتی است که به مسوولیت‌پذیری افراد برای اتخاذ سبک سالم زندگی، جلوگیری از رخداد حوادث و بیماری‌ها، استفاده صحیح از داروها و مراقبت بهینه بیماری‌های مزمن اطلاق می‌شود.
مرکز پزشکی ساوان با تقویت «خود مراقبتی» و آموزش سلامت به افراد، نقش فعال آنان را یکی از ارکان اصلی روند پیشگیری و درمان خود می داند.
"طب برتر، مراقبت برتر"
مرکز پزشکی پیشگیری و ارتقای سلامت ساوان
  01333115604
Www.savan.ir

لیست نظر سنجی ها

تماس با ما

آدرس : ايران، گيلان، رشت، بلوار شهید انصاری، روبروی خیابان ارشاد، پلاک 258، طبقه اول، موسسه پزشکی تندرستی ساوان، مرکز پزشکی پیشگیری و ارتقاء سلامت آریان
تلفن :33736141 (013)
تلفکس :33732695 (013)
ایمیل : info@savan.ir