جمعه 31 شهریور 1402
به موسسه پزشکی تندرستی ساوان خوش آمدید.                   موسسه طب پیشگیری و ارتقاء سلامت ساوان با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسما آغاز به کار کرد.             ارتقای سلامت و درمان ریشه ای بیماری ها را در موسسه پزشکی تندرستی ساوان بجویید                      براي نخستين بار ... ارائه خدمات نوين پزشکي قبل و بعد از ظهور بيماري                                     بيمه هاي درماني شما را در مقابل هزينه هاي مالي بيماري ها بيمه مي کنند اما موسسه پزشکي تندرستي ساوان شما را در مقابل خود بيماري ها بيمه مي کند.                 انجام بیمه درمان تکمیلی و عمر و حوادث بیمه ایران برای هموندان موسسه

طرح سیب (سلامت یکپارچه بدن)

شالوده و اساس خدمات طرح سیب (سلامت یکپارچه بدن) مبتني بر پزشكي كل‌نگر است كه شامل مجموعه‌اي از سيستم‌هاي مراقبت از تندرستي، پزشكي و خدمات درماني است كه‌ارتباطي همگرايانه بين همه‌ي عوامل مؤثر در تندرستي از جمله وضعيت بدني، ذهني، عاطفي و اجتماعي را در جهت حفظ شرايط بهينه‌ي آنها فراهم مي‌كند. در واقع اين نوع پزشكي با حفظ رويكرد علمي، ضمن بهره‌گيري هوشمندانه از امكانات و توانمندي‌هاي پزشكي رايج، از همه‌ي امكانات و زمينه‌هاي فردي، خانوادگي و اجتماعي و ديگر روش‌هاي غير دارويي و غير جراحي براي درمان و كنترل بيماري‌ها مدد مي‌جويد و بيشتر بر جدايي‌ناپذير بودن فرد از شرايط اجتماعي، فرهنگي و محيطي تأكيد دارد و به بيماري تنها به‌عنوان اختلال عملكرد ساختار يا عضوي كه منفك از چيزهاي ديگر است، نمي‌نگرد.

بیشتر »

کتاب تندرستي، بيماري، پزشکي

هدف اين كتاب ارائه‌ي اطلاعات ساده و قابل درك مباني تندرستي، بيماري‌ها و خدمات پزشكي همراه با معرفي حِرَف و رشته‌هاي گوناگون پزشكي است. اين كتاب تاليف دكتر شهرام آروين و ويرايش استاد فقيد دكتر محمود بهزاد است و با قطع رحلي و در 169 صفحه با دارا بودن متني غير تخصصي همراه با تصاوير، جداول و دياگرام‌هاي رنگي براي اكثر خوانند‌گان جذاب و قابل فهم مي‌باشد.

بیشتر »

مشاوره اينترنتي پزشکي


بیشتر »

طرح شناسنامه سلامت پزشکی

در این طرح هر کس می تواند از یک پرونده یا شناسنامه سلامت پزشکی که دقیق ترین پرونده پزشکی است برخوردار شود و از وضعیت سلامت خود مطلع گردد.

بیشتر »

مشاوره رایگان پزشکی

کادر پزشکی موسسه پزشکی تندرستی ساوان جهت راهنمایی شهروندان عزیز در باره مشکلات سلامت و پزشکی آنان و استفاده مناسب و صحیح از خدمات پزشکی، برای هر نفر به مدت حداکثر 30 دقیقه مشاوره رایگان ارائه می دهد.

بیشتر »

همایش های سلامت یکپارچه بدن (سیب)

موسسه پزشکی تندرستی ساوان به منظور ارتقای فرهنگ سلامت اقدام به برگزاری همایش های سلامت نموده است.

بیشتر »

آنالیز ترکیب بدن (BCA)

آنالیز ترکیب بدن: BCA
(Body Composition Analyser)
مرکز پزشکی پیشگیری و ارتقای سلامت ساوان برای افزایش توان تشخیص، پیشگیری و درمان خود مجهز به تکنولوژی «آنالیز ترکیب بدن» شده است. این فن‌آوری که ...

بیشتر »

مشاوره تغذیه و رژیم درمانی

مرکز پزشکی پیشگیری و ارتقای سلامت ساوان به منظور ارتقای سلامت تغذیه ای هموندان و بیماران عزیز خدمات مشاوره تغذیه و رژیم درمانی را ارائه می دهد:

بیشتر »

پزشک مراقبتی (CMD)

 «پزشک مراقبتی» پزشک عمومی یا خانواده ای است که طی قرارداد یکساله ای با نرخ مشخص، با برنامه ای بلند مدت از بیمار مراقبت جامع تر و دقیق تری بعمل می آورد و در مورد علت و ریشه یابی بیماری فرد، مشاوره با پزشک متخصص، درمان ریشه ای بیماری، پی گیری روند درمان و پیشگیری از بیماری ها و خطرات سلامتی، خدمات بهتری را با صرف وقت بیشتر ارایه می دهد.

پزشک مراقبتی برای چه بیمارانی مناسب است؟

بیشتر »

لیست نظر سنجی ها

تماس با ما

آدرس : ايران، گيلان، رشت، بلوار شهید انصاری، روبروی خیابان ارشاد، پلاک 258، طبقه اول، موسسه پزشکی تندرستی ساوان، مرکز پزشکی پیشگیری و ارتقاء سلامت آریان
تلفن :33736141 (013)
تلفکس :33732695 (013)
ایمیل : info@savan.ir